Horolezecký Klub Pardubice - Aktuálně
 
Menu - HORO 100/24Obecně ] [ Pravidla ] [ Registrace ] [ Přihlásit/Změnit údaje z registrace ] [ Mapa ] [ Chci pomoct s organizací ] [ Ubytování ] [ Diskuse ] [ Registrovaní ]

Registrace

Registrace je povinná pro ty, kteří chtějí plnit úkoly. Kdo se nezaregistruje, nedostane na startu úkoly a bude mít smůlu.

Kapacita akce je daná kapacitou chalupy a to je přibližně 60 lidí (viz ubytování) Kdo se nezaregistruje, může pochodovou část jít taky, ale nejde slíbit, že bude mít kde spát.

Pokud se rozhodnete nepřijet, registraci zrušte. Nechci letos žádnou zálohu, ale nerad bych natiskl hromadu kopií úkolů a pak si s ní podložil nohu od stolu v kuchyni.

Registrovat se může 60 lidí, to je kapacita úkolové části horostovky. Chodeckou může jít i víc. Registrovaní budou mít přednost s výběrem místa na spaní. Kapacita chalupy není neomezená. Viz ubytování.

Registrace se dá zrušit, údaje se dají opravit. Všechny údaje jsou povinné.Ostatním se zobrazí jen Nick, datum registrace, kterou trať jdeš a jestli se účastníš i úkolů nebo ne. Ostatní údaje zůstanou skryté. Nejpodstatnější je platný email - dává nám možnost Vás včas informovat o případných změnách. Kdo si sem dá nějaký fiktivní, škodí všem, ale hlavně sobě..

Zatím je zaregistrováno 6 účastníků z kapacity 60 lidí. (seznam registrovaných)

Registrační formulář
Osobní údaje
Jméno
Příjmení
Nick/Zobrazované jméno
Email
Heslo
Už mi bylo osmnáct, uvědomuju si všechna rizika, přečetl jsem a pochopil pokyny a informace
Preference
Chtěl/Chtěla bych se účastnit jen pochodu i úkolové části
Chci se zůčastnit padesátikilometrové verze nebo plné, 100 km? padesát postačí když už, tak 100
Kdyby byl na chalupě v cíli sud piva... tak bych si spíš dal dík, pivo nepiju
Kdyby byl na chalupě v cíli guláš... tak bych si spíš dal dík, guláš fakt ne


     [Kontakty]
Tyto stránky spáchal Tom, nyní je spravuje Marbuel - janhrncir[zavinac]gmail[tecka]com
zavrit