Horolezecký Klub Pardubice - Aktuálně
 

příspěvky 2019, Ročenka 2018

Fotky na rajčeti, účet na facebooku a sdílený kalendář.

Nejnovější příspěvky
Nejbližší planované akce
V sekci Vzkazy
V sekci Vývěska (po přihlášení)
  • Název skryt... (16/02/2016, od: Řezin)
  • Název skryt... (15/02/2015, od: Řezin)
  • Název skryt... (17/05/2011, od: Tom)
V sekci Články
V komentářích článků
Z poslední akce - Zimní Tatry

Osm dvojek bojovalo v Tatrách s rozličnými podmínkami. Bušili jsme na slunci holou skálu, dupali žlaby plné prašanu, užívali si hřebeny. K tomu až –16°C a poryvy větru síly Mamuta. Někteří ani nezamrzli, jiní nerozmrzli dodnes. Vítězem se ale stal rampouch Figy.


Z poslední akce - Zimní Jizerky

Počasí bylo naprosto famózní a podmínky jakbysmet. Sluníčko, bezvětří, mráz, tvrdý sníh a led umožnily v sobotu devíti borcům a v neděli dokonce šesti z nich odvézt si jeden naražený zadek, desítky modřin, několik dosažených věží (Gorila, obě Lysé, Komínové věže, Frýdlantská, Borová, Sněhulák, Pic 60. výročí VŘSR, Morčoun, Oldříšek) a hlavně dvojnásobný kulturní zážitek od Kozy.

Při tomto počínání se podařilo na Komínové a na Frádlantské odlovit Horezdar. A na Dolní Lysé taky. Sice jen kvůli důsledně schované knize, kterou jsme našli jako první, ale formálně vzato je náš ;) Fotky zde.


Z poslední akce - Poslední slanění

V sobotu se lezlo, slaňovalo a popíjel v pohodičce pod skalou svařáček. Na chalupě jsme pojedli pikantní gulášek, ocenili aktivní instruktory, vybrali nejlepší fotky a zkoukli prezentace z Peru, Pik Lenina, Totes Gebirge a horoškolky. Taky se trochu zpívalo. No, bylo toho hromada ;)


     [Kontakty]
Tyto stránky spáchal Tom, nyní je spravuje Marbuel - janhrncir[zavinac]gmail[tecka]com
zavrit
Nejnovější příspěvky
Nejbližší planované akce
V sekci Vzkazy
V sekci Vývěska (po přihlášení)
V sekci Články
V komentářích článků